30 nov 2015 00:00

13 jun 2017 11:30

Vinnare julquiz och julkalender 2015

Här är vinnarna i årets julquiz och julkalender på sla.se.

Vinnare, julquiz

1 december: Ylva Haglund, Skövde

2 december: Gunilla Gustafson, Mölltorp

3 december: Inger Magnusson, Skövde

4 december: Kerstin Johansson, Skövde

5 december: Sten Berg, Skövde

6 december: Robert Skoog, Skövde

7 december: Diana Persson, Tidan

8 december: Dan Wahlstrand, Mölltorp

9 december: Inga-Maj Nordén, Skövde

10 december: Annie Hildingsson, Skövde

11 december: Billy Berggren, Skövde

12 december: Ingvar Gustafson, Mölltorp

13 december: Claes Stymne , Skövde

14 december: Jessica Buder, Skövde

15 december: Sirpa Asplund Mäkinen, Skövde

16 december: Lena Nellvi-Karlsson, Tibro

17 december: Malin Johansson, Skövde

18 december: Håkan Johansson, Skövde

19 december: Glenn Thorstensson, Tibro

20 december: Lisbeth Kämpe, Skövde

21 december: Robin Hult, Skövde

22 december: Walda Malmgren, Lerdala

23 december: Ulla-Britt Lindström, Skövde

24 december: Staffan Raupach, Skövde

 

Obs: Vinnare måste kunna legitimera sig när spelet hämtas i receptionen i Skövde.

Vinnare, julkalender

1 december: Frida Raupach, Skövde

2 december: Annica Ejnemyr, Karlsborg

3 december: Ulf Johansson, Skövde

4 december: Per Jacobsson, Skövde

5 december: Carina Blomberg, Fagersanna

6 december: Catarina Svensson, Tibro

7 december: Majvor Andersson, Hjo

8 december: Birgit Andersson, Skövde

9 december: Monica Jansson, Skövde

10 december: Sonja Johansson, Hjo

11 december: Katarina Cederqvist, Skövde

12 december: Jim Andersson, Skövde

13 december: Anne-Marie Jacobsson, Skövde

14 december: Lena Johansson, Skövde

15 december: Maria Skoog, Skövde

16 december: Kerstin Jörgensson, Tidaholm

17 december: Ann-Britt Hedberg, Skövde

18 december: Barbro Skagefjord , Skövde

19 december: Ingegerd Sjölander, Skövde

20 december: Arne Holmbäck, Tidaholm

21 december: Laila Forsell, Skövde

22 december: Alf Werner, Skövde

23 december: Ove Ljung, Mölltorp

24 december: Joakim Magnusson, Tibro

Vinnare, julquiz

1 december: Ylva Haglund, Skövde

2 december: Gunilla Gustafson, Mölltorp

3 december: Inger Magnusson, Skövde

4 december: Kerstin Johansson, Skövde

5 december: Sten Berg, Skövde

6 december: Robert Skoog, Skövde

7 december: Diana Persson, Tidan

8 december: Dan Wahlstrand, Mölltorp

9 december: Inga-Maj Nordén, Skövde

10 december: Annie Hildingsson, Skövde

11 december: Billy Berggren, Skövde

12 december: Ingvar Gustafson, Mölltorp

13 december: Claes Stymne , Skövde

14 december: Jessica Buder, Skövde

15 december: Sirpa Asplund Mäkinen, Skövde

16 december: Lena Nellvi-Karlsson, Tibro

17 december: Malin Johansson, Skövde

18 december: Håkan Johansson, Skövde

19 december: Glenn Thorstensson, Tibro

20 december: Lisbeth Kämpe, Skövde

21 december: Robin Hult, Skövde

22 december: Walda Malmgren, Lerdala

23 december: Ulla-Britt Lindström, Skövde

24 december: Staffan Raupach, Skövde

 

Obs: Vinnare måste kunna legitimera sig när spelet hämtas i receptionen i Skövde.

Vinnare, julkalender

1 december: Frida Raupach, Skövde

2 december: Annica Ejnemyr, Karlsborg

3 december: Ulf Johansson, Skövde

4 december: Per Jacobsson, Skövde

5 december: Carina Blomberg, Fagersanna

6 december: Catarina Svensson, Tibro

7 december: Majvor Andersson, Hjo

8 december: Birgit Andersson, Skövde

9 december: Monica Jansson, Skövde

10 december: Sonja Johansson, Hjo

11 december: Katarina Cederqvist, Skövde

12 december: Jim Andersson, Skövde

13 december: Anne-Marie Jacobsson, Skövde

14 december: Lena Johansson, Skövde

15 december: Maria Skoog, Skövde

16 december: Kerstin Jörgensson, Tidaholm

17 december: Ann-Britt Hedberg, Skövde

18 december: Barbro Skagefjord , Skövde

19 december: Ingegerd Sjölander, Skövde

20 december: Arne Holmbäck, Tidaholm

21 december: Laila Forsell, Skövde

22 december: Alf Werner, Skövde

23 december: Ove Ljung, Mölltorp

24 december: Joakim Magnusson, Tibro